Psycholog Gliwice, Psycholog Katowice, Psycholog Tychy logo
Psycholog Gliwice, Psycholog Katowice, Psycholog Tychy


psycholog tychy joanna dębska      

JOANNA DĘBSKA


PSYCHOLOG

PSYCHOTERAPEUTAStudiowałam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie specjalizowałam się w psychologii klinicznej człowieka dorosłego oraz psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym - ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiadam dyplom socjoterapeuty i psychoterapeuty dzieci i młodzieży uzyskany w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam wiele kursów z dziedziny pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej między innymi szkolenie z interwencji kryzysowej, psychoterpii psychodynamicznej dzieci, pierwszy stopień Racjonalnej Terapii Zachowania oraz podstawy terapii par i małżeństw.

Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Mysłowicach. Na moje doświadczenie zawodowe składa się praca psychologa w praca psychologa w Domu Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych, w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju oraz w punkcie interwencji kryzysowej w Rybniku, staż na dzienny oddziale psychiatrycznym w Siemianowicach Śląskich, praktyki zawodowe w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach na dziennym i zamkniętym oddziale psychiatrycznym, a także w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-wychowawczej w Częstochowie, pracując z dziećmi i młodzieżą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz aktywnym członkiem jego górnośląskiego oddziału, prowadzącym własne wystąpienia, uczestnikiem wielu konferencji Towarzystwa.
W gabinecie w Tychach oraz w Gliwicach prowadzę konsultacje psychologiczne osób dorosłych i młodzieży (od 12 r.ż.) oraz psychoterapię indywidualną. Pracę terapeutyczną poddaje systematycznej superwizji.Powrót do strony głównej