Psycholog Gliwice, Psycholog Katowice, Psycholog Tychy logo
Psycholog Gliwice, Psycholog Katowice, Psycholog Tychy


psycholog gliwice małgorzata Jabłońska      

MAŁGARZATA JABŁOŃSKA


PSYCHOLOGJestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność: psychologia kliniczna. Kontynuuję szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej i psychodramy (szkolenie atestowane przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Moja praca zawodowa to wieloletni kontakt z osobami dorosłymi, zmagającymi się ze stanami depresyjnymi, maniakalnymi, nerwicowymi, z problemami emocjonalnymi, chorymi na schizofrenię, współuzależnionymi, przeżywającymi trudną sytuację osobistą, która stała się niepowodzeniem uniemożliwiającym dalsze działanie i rozwój osobisty. Pracę psychologa realizuję w Oddziale dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, gdzie poza terapią wspierającą prowadzę psychoedukację. Konsultuję osoby z dolegliwościami fizycznymi, a w ramach hospicjum domowego spotykam się z pacjentami chorymi terminalnie, gdzie udzielam wsparcia również rodzinom. Przeprowadzam zajęcia o charakterze edukacyjno – treningowym dotyczące m.in. radzenia sobie ze stresem, asertywności, wypalenia zawodowego. Aktualizuję swoją wiedzę podczas uczestnictwa w licznych szkoleniach (m.in. Racjonalna Terapia Zachowań I, Zmiana jest możliwa – kurs zaawansowany w zakresie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach) oraz konferencjach. Odbyłam dwuletnie warsztaty szkoleniowo – rozwojowe w zakresie ustawień systemowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Na spotkanie ze mną zapraszam osoby dorosłe, które doświadczają problemów związanych z obniżeniem nastroju, trudnościami w opanowaniu emocji, które są odczuwane jako negatywne, mające problem w komunikacji z osobami bliskimi, doświadczającymi stresu w życiu codziennym i zawodowym (możliwy mobbing), potrzebującymi wsparcia w kryzysie (np. przewlekła choroba fizyczna, choroba nowotworowa), osoby doświadczone stanem psychotycznym. Z ofert wsparcia psychologicznego mogą także skorzystać członkowie rodzin osób chorujących psychicznie oraz fizycznie. 

Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię wspierającą, psychoterapię, treningi komunikacji, radzenia sobie ze stresem lub dotyczące wypalenia zawodowego.

Powrót do strony głównej